Pogoda dopisuje i żar leje się z nieba. Oprócz stwarzania idealnych warunków do wypoczynku, światło słoneczne ma również nieco mniej przyjemną stronę. Promieniowanie UV jako jedna ze składowych światła słonecznego nie tylko może powodować choroby skóry, ale powoduje również niszczenie ubrań, powłok malarskich oraz mebli. Czasem wystarczy kilka godzin na słońcu by zniszczyć nowe ubranie. Jak zatem chronić się przed szkodliwym UV?

Folie blokujące UV

Na skórę warto stosować kremy z filtrem, z kolei wnętrza pomieszczeń ochronisz stosując na okna folię anty UV. W naszej ofercie znajdziesz folię, która odbija do 100% promieniu UV oraz do 15% energii cieplnej. Dzięki temu skutecznie chroni przed blaknięciem materiałów, powłok malarskich, mebli, książek, dzieł sztuki oraz innych przedmiotów znajdujących się wewnątrz podatnych na płowienie kolorów.

folie bezpieczne antywłamaniowe

Folie chroniące przed promieniowaniem UV

Folie tego typu można stosować zarówno w mieszkaniach, domach, biurach, ale przede wszystkim w sklepach z odzieżą, meblarskich, magazynach, galeriach sztuki, muzeach. Idealnie sprawdzają się również w zakładach przemysłu spożywczego gdzie wdrażany jest system HACCP. W ofercie mamy zarówno folie przeźroczyste oraz lekko zabarwione.

Montaż folii UV

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.