Przebywając w przeszkolonych pomieszczeniach o dużym nasłonecznieniu jesteśmy narażeni na działanie szkodliwego promieniowania UV, które ma udokumentowany negatywny wpływ na nasze zdrowie. Długotrwałe wystawianie się na działanie promieni UV, będących naturalną częścią światła słonecznego, może wywołać nie tylko zmiany skórne w postaci pieprzyków, ale również doprowadzić do powstania nowotworów skóry. Co więcej, jest to także przyczyna blaknięcia materiałów tapicerskich, ubrań i powłok malarskich.

Folia z filtrem UV Warszawa

Jak zatem ochronić się przed promieniowaniem UV jednocześnie nie rezygnując z nasłonecznienia pomieszczeń? Rozwiązaniem jest pokrycie szyb i witryn folią anty UV, która blokuje do 100% promieniowania UV oraz do 15% energii cieplnej. Zaletą tego typu rozwiązania jest bardzo wysoka przepuszczalność światła, co sprawdzi się zwłaszcza w oknach wystawowych, galeriach, biurach oraz budynkach mieszkalnych.

Zalety okiennych filtrów UV

Folie filtrujące promieniowanie UV chronią przed blaknięciem materiał, obicia tapicerskie, dywany i wykładziny. Dzięki temu mogą być stosowane zarówno na wystawach sklepowych, salonów odzieżowych, meblarskich a także magazynów i biur. Co więcej, folia anty UV zapewnia ochronę HACCP w przemyśle spożywczym.

Montaż folii Anty UV Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.