Jesień w pełni, co oznacza nie tylko zimno i kiepską pogodę, ale również bardzo szybki zmierzch. Pod osłoną nocy lubią działać różnej maści przestępcy oraz wandale. Dla wprawnego złodzieja, wybicie szyby i dostanie się do wnętrza domu czy biura to kwestia kilkunastu sekund. Standardowe zabezpieczenia w postaci krat czy rolet antywłamaniowych to jasna i czytelna informacja, że w środku może znajdować się coś wartego kradzieży. Jak więcej zabezpieczyć swoje mienie w sposób dyskretny?

Zabezpieczenia antywłamaniowe

Takim rozwiązaniem jest folia antywłamaniowa, naklejana bezpośrednio na szybę okna. Folia tego typu zbudowana jest z wielu bardzo cienkich warstw połączonych ze sobą mocnym klejem. To sprawia, że nawet w przypadku rozbicia szyby szkło utrzymywane jest w jednym kawałku, znacząco utrudniając wybicie dziury. Dzięki temu, że krawędzie folii antywłamaniowej schowane są pod uszczelki, nie jest widoczna i nie przyciąga uwagi potencjalnego przestępcy. Co więcej, jest to także idealny sposób na zwiększenie bezpieczeństwa podczas przypadkowego stłuczenia szyby przez dzieci.

Naklejanie folii, laminatów i oklein

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.