Wiele osób marzy o pięknym domu z wielkimi oknami, które sprawiają, że wnętrze domu jest nasłonecznione i przytulne. Jednak duże okna to także łatwa do sforsowania furtka dla złodziei. Czy jestem zatem sposób żeby zabezpieczyć swoją rodzinę oraz dom bez montowania krat w oknach przez, które poczujesz się jak w więzieniu?

Rozwiązaniem są folie antywłamaniowe, które są doskonałą alternatywą zarówno dla krat jak i rolet antywłamaniowych. Folie tego typu są transparentne dzięki czemu nie rzucają się w oczy i nie psują widoku za oknem. Folie antywłamaniowe pomagają zachować dyskrecję i nie informują, tak jak opuszczone rolety antywłamaniowe, że nie ma nikogo w domu.

Jak działa folia antywłamaniowa?

Folia antywłamaniowa zbudowana jest na podobnej zasadzie co tarcze rzymskich legionistów. Jest to kilka grubych warstw folii o grubości od 120 do 520 mikronów połączonych ze sobą za pomocą mocnego bezbarwnego kleju. To sprawia, że końcowy produkt jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Co więcej, folia taka naklejana jest od wewnątrz, a krawędzie schowane są pod uszczelką okna. Dzięki temu ciężko rozpoznać okno zabezpieczone w ten sposób.

Przy próbie rozbicia szyby folia utrzymuje szkło w jednym kawałku, co tworzy bardzo trudną do pokonania barierę.

Naklejanie folii antywłamaniowej Warszawa

Montaż folii antywłamaniowej warto pozostawić fachowcom z oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.