Lato to czas urlopów i częstych wyjazdów przez co niejednokrotnie nasze domy i mieszkania pozostają bez opieki przez wiele godzin lub dni. Jak mówi stare przysłowie to okazja czyni złodzieja, dlatego nie dawajmy złodziejowi okazji do ograbienia nas z dorobku życia. W tej sytuacji ważne są zabezpieczenia, które pozwolą powstrzymać złodzieja przed wdarciem się do środka lub spowolnią go na tyle, że by do naszego domu przyjechała policja lub firma ochroniarska.

Folie zabezpieczające przed włamaniem

Jednym z tego typu zabezpieczeń są folie antywłamaniowe. Jest to doskonała alternatywa dla krat okiennych i rolet zewnętrznych. Folia tego typu jest niewidoczna i nie psuje estetyki budynku, co więcej, stanowi element zaskoczenia dla potencjalnego włamywacza. Dodatkowo w przeciwieństwie do rolet nie informuje potencjalnego włamywacza o tym czy ktoś jest w środku.

Jak działa folia antywłamaniowa?

Folia antywłamaniowa

Folia antywłamaniowa składa się z kilku warstw o grubości od 120 do 520 mikronów oraz bezbarwnego kleju. Naklejana jest od wewnętrznej strony okna, a krawędzie chowa się pod uszczelką. Dzięki temu ciężko określić czy jest ona zainstalowana na szybie. Przy próbie wybycia szyby, folia utrzymuje szkło w jednym kawałku tworząc ciężką do pokonania barierę.

Montaż folii antywłamaniowych

Folia antywłamaniowa Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.