Jedna z naszych ostatnich realizacji jest przykładem tego, że folie przeciwsłoneczne są nie tylko funkcjonalne, ale również możemy traktować je jako element dekoracyjny. Zastosowana folia przeciwsłoneczna Cendre 95XC maksymalnie redukuje efekt rażenia słonecznego, jednocześnie przepuszczając najbardziej naturalne światło słoneczne. Model ten nie daje efektu lustra, dzięki czemu uzyskujemy efekt przyciemnianych szyb z jednoczesną możliwością zobaczenia tego co znajduje się wewnątrz. Zastosowana folia idealnie komponuje się z szyldem oraz charakterem prowadzonej przez inwestora działalności.

Folia na witryny sklepowe

W naszej ofercie znajdą Państwo również inne folie, które idealnie sprawdzają się do oklejania witryn. Wśród nich znajdziecie takie, które zablokują możliwość zajrzenia do środka dzięki efektowi lustra lub mroźnego szkła oraz takie, które tylko zablokują efekt rażenia i szkodliwe promieniowanie UV jednocześnie nie blokując widoku tego co znajduje się w środku.

Montaż folii przeciwsłonecznych

Folie i laminaty najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.