Co może być lepszego niż spędzenie słonecznego weekendu na działce za miastem? Natura, cisza, spokój i mały letniskowy domek bez klimatyzacji. Spędzenie nocy w nagrzanym w ciągu dnia domku może okazać się nie lada wyzwaniem. Czy w takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest instalacja drogiej klimatyzacji, która może być narażona na zniszczenie lub kradzież poza sezonem? Na szczęście nie. Idealnym rozwiązaniem jest folia przeciwsłoneczna, która nie dopuszcza nadmiernej ilości ciepła do wnętrza pomieszczenia.

Domek letniskowy z oknami pokrytymi folią Platine 60 XC firmy Solar Screen.

Pasywne chłodzenie

W jednej z naszych ostatnich realizacji wykorzystaliśmy folię redukującą ciepło Platine 60 XC, która pozwala na zredukowanie 66% energii cieplnej światła słonecznego oraz 99% szkodliwego promieniowania UV. Dzięki folii ogromne drzwi od tarasu nie powodują nadmiernego nagrzewania się wnętrza domku, jednocześnie zabezpieczając znajdujące się tam sprzęty przed blaknięciem. Folia Platine nadaje szybom efektu lustra, utrudniając zajrzenie do środka pomieszczenia, jednocześnie przepuszczając najbardziej naturalne światło, dzięki czemu we wnętrzu jest przyjemnie jasno.

Folia przeciwsłoneczna Platine 60 XC firmy Solar Screen
Domek letniskowy z oknami pokrytymi folią przeciwsłoneczną Platine 60 XC firmy Solar Screen.

Redukcja ciepła

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.

Domek letniskowy z oknami pokrytymi folią Platine 60 XC firmy Solar Screen.