W większości naszych realizacji, z wykorzystaniem foli przeciwsłonecznych inwestorzy wybierają folie blokujące do 66% ciepła. Zwykle jest to rozwiązanie najbardziej optymalne i wystarczające. Zdarzają się jednak sytuacje wyjątkowe. Wtedy musimy sięgnąć po naprawdę „ciężki kaliber”. Przeszklony dach to bez wątpienia coś pięknego, jednak w czasie lata zamienia pomieszczenie w szklarnię i saunę w jednym.

Wydajne chłodzenie pomieszczeń

Dlatego tym razem zastosowaliśmy folię Chrome 285 XC firmy Solar Screen. Model ten redukuje aż 90% ciepła pochodzącego ze światła słonecznego, jednocześnie nadając szybom delikatny efekt lustra. Do środka pomieszczenia trafia naturalne światło, które nie grzeje oraz nie niszczy mebli i powłok malarskich, co jest zasługą m.in. wysokiego filtra UV. Zastosowanie folii Chrome 285 sprawia, że pomieszczenie jest funkcjonalne a temperatura w nim jest łatwa do regulacji bez ponoszenia kosztów klimatyzacji.

Okna dachowe pokryte folią Chrome 285 firmy Solar Screen

Montaż folii przeciwsłonecznej

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.