Kolejne lato w przeszklonym biurze? Cały dzień duszno i gorąco bo klimatyzacja nie wyrabia, a Ty oraz współpracownicy dosłownie przyklejacie się do biurek i foteli. Na szczęście nie musi tak być i wcale nie ma konieczności wymiany klimatyzacji. Wystarczy odpowiednia folia przeciwsłoneczna.

Pasywne chłodzenie biur

W jednej z naszych ostatnich realizacji wykorzystaliśmy folię przeciwsłoneczną Chrome 285 firmy Solar Screen. Osobiście model ten zaliczam do klasy ciężkiego kalibru, jednak nie ze względu na gabaryty, tylko bardzo wysoki współczynnik blokowania ciepła słonecznego. Mówiąc konkretnej folia ta blokuje 84% energii cieplnej oraz 85% rażenia słonecznego. W praktyce oznacza to, że światło jakie będzie wpadało do pomieszczenia nie będzie podnosiło  jego temperatury i będzie przyjemne dola oka. Zawarty w foli filtr UV dodatkowo ochroni powłoki malarskie oraz meble przed blaknięciem.

Folia z filtrem UV

Folie, laminaty i okleiny najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.