W jednej z naszych ostatnich realizacji wykorzystaliśmy dwa rodzaje folii. Okna zostały pokryte folią przeciwsłoneczną silver 40, która blokuje 66% ciepła. Natomiast szyby balkonowe pokryliśmy folią matową. Takie połączenie dało świetny efekt wizualny oraz praktyczny. Folia przeciwsłoneczna silver, poza blokowaniem energii cieplnej promieni słonecznych, blokuje również szkodliwe promieniowanie UV oraz nadaje szybom efektu lustra. Dzięki temu chroni nas przed wścibskimi oczami.

Folia matowa

Folia matowa nadaje szybom balkonowym pięknego wyglądu zamrożonych szyb. Efekt ten sprawia, że osoby  z zewnątrz poza ogólnym zarysem nie widzą dokładnie tego co znajduje się i dzieje na naszym balkonie. Co więcej, na szybach pokrytych matową folią nie widać smug i odcisków, dzięki czemu nie ma potrzeby ciągłego biegania ze ścierką i czyszczenia szkła.

Montaż folii okiennych

Folie i laminaty najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.