Lato zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza upały i wyższe rachunki za energię elektryczną z powodu używania klimatyzacji. Czy jest jakaś alternatywa, aby być eco, a jednocześnie nie smażyć się we wnętrzu mieszkania, biura lub sklepu?

Pasywne chłodzenie mieszkań i biur Warszawa

Tak, jest nią folia przeciwsłoneczna Spectra 22XC. Model ten pochłania do 79% ciepła słonecznego, dzięki czemu wnętrze pomieszczeń nie nagrzewa się. Efekt ten uzyskiwany jest bez nadmiernego zaciemniania. Jest to folia nowej generacji, która nie zawiera metali. Zawartość związków ceramicznych pozwala skutecznie zredukować ciepło słoneczne przy jednoczesnej transparentności, co jest idealnym rozwiązaniem na witrynach sklepowych.

Spectra 22XC naklejana jest na szyby i jest wykorzystywana jako sposób na pasywne chłodzenie pomieszczeń. Pozwala na zredukowanie rachunków za energię elektryczną w związku z brakiem lub ograniczeniem konieczności korzystania z klimatyzacji. Folia idealnie sprawdza się w biurach, sklepach, magazynach, mieszkaniach i wielu innych przeszklonych pomieszczeniach.

Montaż folii przeciwsłonecznych Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.