Częstym błędem podczas upałów jakie obecnie panują jest otwieranie okien w nasłonecznionych pomieszczeniach. W ten sposób zamiast chłodniej robi się jeszcze cieplej. Głównym powodem jest nagrzane powietrze z zewnątrz jakie wpada do środka. W czasie upału okna powinny być zamknięte oraz co najważniejsze zasłonięte. W przeciwnym wypadku pomieszczenie zamieni się w szklarnie.

Naklejanie folii przeciwsłonecznej

Niestety najczęściej nie mamy możliwości dobrze zasłonić okien bo zwłaszcza w pomieszczeniach biurowych czy przemysłowych nie mamy zasłon, rolet czy żaluzji. Kolejna sprawa to całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Na szczęście mamy idealne rozwiązanie, którym są folie przeciwsłoneczne, redukujące ilość energii cieplnej jaka przenika do pomieszczenia.

Pasywna redukcja ciepła

W ten sposób uzyskujemy efekt pasywnego chłodzenia pomieszczenia, pozbywamy się efektu rażenia a jednocześnie pomieszczenie nadal jest dobrze doświetlone i nie ma konieczności zużywać prądu na palenie światła. Folie takie sprawdzają się w mieszkaniach, domach, biurach, zakładach przemysłowych, magazynach i innych pomieszczeniach.

Pasywne chłodzenie budynków

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.