Utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniu wymaga od nas sporo wysiłku oraz generuje dodatkowe koszty. Nawet zimowe słońce potrafi nieźle przypiekać, zwłaszcza gdy pomieszczenie jest przeszklone. Jednak zamiast kombinować z klimatyzacją i chłodzeniem pomieszczenia warto skorzystać z pomocy folii przeciwsłonecznych.

Pasywne chłodzenie budynków Warszawa

Folia przeciwsłoneczna - Platine X - 2

Folia Platine 60 XC firmy Solar Screen pozwala na zredukowanie 60% energii cieplnej światła słonecznego a jednocześnie przepuszcza najbardziej naturalne światło do wewnątrz. Co więcej, folia ta redukuje rażenie oraz nadaje szybom piękny efekt lustra od zewnętrznej strony, co z kolei zwiększa komfort pracowników oraz pozwala zachować dyskrecję przed wścibskimi oczami.

Ekologiczna klimatyzacja Warszawa

Jest to idealny sposób na pasywne chłodzenie budynku dzięki czemu folie przeciwsłoneczną możemy rozpatrywać w kategorii ekologicznej klimatyzacji. Kolejną zaletą folii przeciwsłonecznych jest możliwość zrezygnowania z firan i zasłon, co w przypadku pięknych widoków za oknem jest ich kolejną niebywałą zaletą.

Instalacja folii blokujących ciepło

Folie i laminaty najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.