Ach, w końcu zrobiło ciepło i wyszło Słońce. Najbliższa naszej planecie gwiazda z jednej strony daje nam życie i napędza do działania, z drugiej jest śmiertelnie niebezpieczna. Nadmiar promieniowania słonecznego może powodować poparzenia słoneczne, zmiany skórne w tym raka skóry, niszczyć wzrok czy zwyczajnie powodować płowienie materiałów, mebli i powłok malarskich. Kolejna sprawa to nadmierne nagrzewanie przeszklonych pomieszczeń, co zmniejsza komfort pracy jest przyczyną wysokich rachunków za energię elektryczną.

Folie przeciwsłoneczne Warszawa

Dlatego warto chronić się przed nadmierną ilością światła słonecznego nawet gdy jesteśmy w budynku. Pomogą w tym folia przeciwsłoneczna taka jak Silver 80 XC. Jest to wydajna folia, która redukuje ciepło słoneczne jednocześnie przepuszczając naturalne światło do wewnątrz. Dzięki niej nie ma konieczności pozbywania się nadmiernej ilości ciepła przy pomocy klimatyzacji, a jednocześnie nie musimy włączać światła z powodu zbyt dużego zaciemnienia pomieszczeń. Folia Silver 980 XC redukuje rażenie słoneczna oraz daje piękny efekt lustra od zewnątrz budynku, co gwarantuje ochronę przed ciekawskimi i wścibskimi osobami z zewnątrz.

Naklejanie foli przeciwsłonecznej Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.