Zimowe Słońce może dać się mocno we znaki. Chociaż na zewnątrz mróz to całe wnętrze może bardzo się rozgrzać. Co więcej, w bezchmurny zimowy efekt rażenia jest dodatkowo potęgowany przez zalegający śnieg. Żeby skutecznie bronić się przed tym oraz przed oczami wścibskich warto skorzystać z pomocy folii przeciwsłonecznej.

Folia redukująca rażenie

Folia Platine Silver 80 XC firmy Solar Screen redukuje 80% ciepła słonecznego, co więcej redukuje efekt rażenia. Dzięki specjalnej konstrukcji przepuszcza najbardziej naturalne światło do wewnątrz pomieszczenia, dzięki temu w biurze, mieszkaniu czy innym pomieszczeniu nie jest ciemno. Efekt lustra jaki zapewnia 80 XC sprawia, że jesteśmy chronieni przed wścibskimi oczami osób na zewnątrz.

Folia przeciwsłoneczna z efektem lustra

Folia 80 XC zbudowana jest z sześciu warstw, na które składa się powłoka SR zapewniająca trwałość i łatwość w utrzymaniu okien w czystości, poliester z filtrem IR, klej, poliester o wysokiej jakości optycznej, klej o właściwościach polimeryzacyjnych, zabezpieczająca warstwa ochronna.

Montaż folii przeciwsłonecznych Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.