Folie anty UV w odróżnieniu od zwykłych folii stosowanych na szybach są wzbogacone o dodatkową powłokę odbijającą niewidzialne światło ultrafioletowe . Promieniowanie UV jest szkodliwe nie tylko dla naszej skóry i oczu, ale również dla elementów wyposażenia wewnątrz budynku.

Zalety folii anty UV

Główne zalety tego typu folii to:

  • zapewnienie redukcji promieniowania UV na poziomie 99,5 do 100%;
  • redukcja energii cieplnej o 15%, przy pełnej przejrzystości folii;
  • ochrona przed blaknięciem materiałów, co znajduje zastosowanie w witrynach sklepów odzieżowych, meblowych, galeriach sztuki;
  • ochrona przed blaknięciem tapicerki, wykładzin i dywanów;
  • ochronę HACCAP w przemyśle spożywczym i przetwórstwie żywności.

Folie anty UV z powodzeniem możemy wykorzystać zarówno w witrynach sklepowych, biurach, mieszkaniach, domach, zakładach przetwórczych czy samochodach. Jest to świetne zabezpieczenie ekskluzywnych eskpozycji narażonych na działanie światła słonecznego. Folie tego typu przeznaczone są do montażu wewnętrznego na wszelkiego typu powierzchniach szklanych. Co więcej, dostępne są zarówno w wersji przeźroczystej jak i delikatnie zabarwionej.

Montaż folii anty UV

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.