Jednym z głównych powodów blaknięcia farby na ścianach, tapet, czy innych elementów wyposażenia wnętrza jest promieniowanie UV jakie dostanie się przez szyby. Promieniowanie ultrafioletowe jest jedną ze składowych światła słonecznego. Oznacza to, że tam gdzie padają promienie słoneczne tam jest promieniowanie UV, od którego wszystko blaknie.

Folie blokujące promieniowanie UV

Na szczęście jest prosty sposób żeby ograniczyć ilość promieniowani UV jaką bombardowane jest wnętrze. Idealnie sprawdzają się w tym folie anty UV. Po naklejeniu na szyby redukują nawet do 100% UV oraz do 15% energii cieplnej przy jednoczesnym zachowaniu pełnej przejrzystości folii. Dzięki temu uzyskujemy idealną ochronę przed blaknięciem materiałów, powłok malarskich, książek, okładek, opakowań etc.

Folia Anty UV Warszawa

Filtry UF na szyby

Filtry UV możemy stosować w sklepach spożywczych, fabrykach, galeriach sztuki, mieszkaniach, domach, księgarniach, bibliotekach, sklepach meblowych, sklepach z materiałami i wielu innych. Są one również idealne w zakładach przemysłu spożywczego które stosują zasady HCCAP lub są w trakcie ich wdrażania w swoim zakładzie.

Zabezpieczenie przed promieniowaniem UV

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.