Chyba każdy z nas przynajmniej raz w życiu mocno zdziwił się gdy po zdjęciu ramki ze zdjęciem zobaczył, że kolor ściany pod ramką jest inny niż reszta ściany. Płowienie powłok malarskich wywoływane jest przez działanie promieniowania UV. Ale nie dotyczy to tylko farb na ścianach, płowieją również nasze meble, ubrania, dywany, okładki książek. Białe obudowy sprzętu elektronicznego z powodu promieniowania ultrafioletowego żółkną i wyglądają jakby w pomieszczeniu ktoś palił papierosy.

Folie przeciwsłoneczne Warszawa

Czy musimy się zatem godzić na to, że wyposażenie naszego mieszkania, domu, biura czy sklepu dosłownie niszczeje na naszych oczach? Na szczęście nie. Wystarczy zredukować ilość promieniowania UV jakie dociera do wnętrza. A pomogą w tym folie anty UV. Folie tego typu naklejamy bezpośrednio na szybę i nie ma konieczności wymiany szyb czy całych okien.

Folie ochronne Warszawa

Folie anty UV blokują prawie 100% szkodliwego promieniowania UV jednocześnie przepuszczając światło widzialne. Dzięki temu nie zaciemniamy wnętrza, a jednocześnie opóźniamy proces blaknięcia przedmiotów znajdujących się za szybą. Folie takie wykorzystuje się wszędzie tam gdzie istotne jest zabezpieczenie przedmiotów przed blaknięciem. Jest to idealne rozwiązanie do galerii obrazów, sklepów z ubraniami, miejsc z dziełami sztuki, książkami i innymi rzeczami, które chcemy ochronić przed płowieniem.

Montaż folii anty UV Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.