Folia antypodsłuchowa na okna i szyby – oklejanie okien i witryn Warszawa i okolice

Główną oś naszej działalności stanowi montaż folii na okna i witryny. Na rynku jesteśmy znani już od ponad 10 lat i mamy za sobą 50 000m2 zamontowanych oklein. Duże doświadczenie w branży pozwala nam świadczyć kompleksowe usługi nawet dla tych klientów, którzy mają niestandardowe potrzeby. Właśnie dlatego w naszej ofercie można znaleźć między innymi oklejanie okien i witryn folią antypodsłuchową. Sprawdź, dla kogo przeznaczona jest taka forma zabezpieczenia lub skontaktuj się z nami, by zapytać o szczegóły.

Folie antypodsłuchowe – montaż Warszawa

W dzisiejszych czasach informacja należy do niezwykle cennych dóbr, które należy chronić za wszelką cenę. Obowiązek zabezpieczenia wrażliwych danych ciąży zarówno na instytucjach publicznych, jak i na prywatnych firmach, które posiadają bazę klientów oraz tajne procedury wewnętrzne. Folia antypodsłuchowa jest więc często niezbędnym środkiem ostrożności, który trzeba zastosować w tego typu placówkach. Naszą usługę montażową dedykujemy właśnie im, chociaż obsługujemy w tym zakresie również klientów indywidualnych.

Folie antypodsłuchowe, z których korzystamy to wyroby sprawdzonego producenta 3M. Ta marka cieszy się znakomitą renomą ze względu na wysoki standard oklein sygnowanych jej logo. Wiemy jak bardzo istotna jest jakość w przypadku tego typu produktów i właśnie dlatego wybraliśmy zaufanego wytwórcę. Folie charakteryzują się zdolnością tłumienia fal radiowych oraz promieniowania podczerwieni. Stanowią zabezpieczenie przed szpiegowskimi taktykami, podsłuchami czy zakłóceniami elektromagnetycznymi. Na ich skuteczność klient otrzymuje od 5 do 10 lat gwarancji.

Oklejanie okien i witryn folią antypodsłuchową w Warszawie

Nie tylko jakościowy produkt, ale również umiejętności instalatorów grają bardzo dużą rolę jeśli chodzi o oklejanie okien i witryn folią antypodsłuchową. Ten rodzaj zabezpieczenia wymaga bowiem starannego montażu oraz dostosowania do potrzeb klienta. Dlatego też zatrudniamy profesjonalnych instalatorów, którzy o tego typu zlecenia wykonają sprawnie i dokładnie.

Współpracę rozpoczniemy od bezpłatnej wyceny. Przyjedziemy na miejsce, wybierzemy odpowiedni rodzaj folii antypodsłuchowej i podpowiemy, jak powinna wyglądać prawidłowa realizacja zadania. Otrzymasz od nas ofertę, a następnie zaproponujemy Ci dogodny termin.

Nie wahaj się odezwać do naszych doradców. Możesz liczyć na ich dyskrecję oraz wysoką kulturę osobistą. Być może zainteresują Cię także folie antywłamaniowe. Napisz lub zadzwoń i zapytaj o pełną ofertę!

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, nasi menedżerowie są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić w sprawie projektów. Zdefiniujemy kwadraturę oszklenia, materiał, a w najkrótszym możliwym czasie złożymy ofertę handlową. Zwróć uwagę na nasz galerię wykonanych prac, być może popchną Cię do nowych pomysłów. Wszystkie folie posiadają niezbędne certyfikaty jakości z gwarancją producenta. . Nasi instalatorzy to specjaliści na najwyższym poziomie, którzy przeszli niezbędne szkolenie, zrealizują zamówienie we właściwym czasie i bez zbędnej zwłoki!

Zapraszamy do kontaktu


Tel.: +48 516 905 269

Email: info@oklejanieokien.pl

 

Usługi realizowane  są na terenie Warszawy oraz okolic.

Godziny otwarcia:

od Pn. do Pt. : 8.00 – 18.00
Soboty: 8.00 – 14.00