Jesień w pełni, na dworze jest zimno i szaro, a dni stają się coraz krótsze. Takie warunki są sprzyjające dla wszelkiego rodzaju złodziei i rzezimieszków czyhających na nasze dobra i kosztowności. Co zatem zrobić, żeby chronić swoje mienie w czasie gdy nie ma nas w domu czy w firmie? Rolety antywłamaniowe dają jasno do zrozumienia, że w środku nie ma nikogo i można bez problemu wejść. Z kolei kraty w oknach szpecą widok i sprawiają, że osoby przebywające wewnątrz czują się jak w więzieniu, do tego w przypadku pożaru skutecznie blokują drogę ewakuacji.

Folia antywłamaniowa

Folie antywłamaniowe Warszawa 1

Obecnie popularną metodą ochrony antywłamaniowej są folie naklejane bezpośrednio na szybę. Folie antywłamaniowe są bardzo cienkie i są praktycznie niewidoczne, zarówno dla potencjalnego złodzieja jak i dla osób przebywających wewnątrz. Dzięki temu, że składają się z kilku warstw idealnie przylegają do okna sprawiając, że w przypadku próby wybicia szyby, ta zmienia się w trudną do pokonania barierę. Specjalny mocny klej spaja ze sobą rozbite kawałki szkła dzięki, czemu szyba nie rozpada się.

Zabezpieczenie okien

Folia antywłamaniowa sprawia także, że okno staje się bezpieczniejsze np. w przypadku przypadkowego wybicia szyby np. piłką lub kamieniem, gałęzią etc. eliminując możliwość skaleczenia się odłamkami szkła. A dzięki temu, że jest schowana pod uszczelką nie można jej w prosty sposób usunąć. Pokonanie takiej bariery jest czasochłonne co daje czas ochronie lub policji na interwencję.

Zabezpieczenie szyb

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.