Zbliża się weekend majowy, wiele osób będzie chciało chociaż na chwilę wyrwać się domu i odpocząć od pandemii. Pusty dom to okazja dla złodzieja. Warto zatem zabezpieczyć okna jako potencjalne najsłabsze ogniwo domowych zabezpieczeń. Tylko czy to oznacza konieczność wstawiania krat albo rolet antywłamaniowych?

Folia antywłamaniowa na szybę Warszawa

Na szczęście nie. Tańszym oraz zdecydowanie łatwiejszym w montażu rozwiązaniem są folie antywłamaniowe. Folią tego typu pokrywamy całe powierzchnie szyb od strony wewnętrznej. A dodatkowo jej brzegi schowane są pod uszczelkami, dzięki czemu nie rzucają się w oczy jak rolety czy kraty.

Ochrona przed włamaniem Warszawa

Folia antywłamaniowa zbudowana jest z grubych warstw folii o grubości od 120 do 520 mikronów oraz mocnego kleju. Potencjalny włamywacz nie ma bezpośredniego dostępu do folii, która naklejona jest od wewnątrz. W przypadku próby wybicia szyby folia utrzymuje całe szkło w jednym kawałku tworząc trudną do pokonania barierę. Co więcej folie antywłamaniowe pełnią również funkcję filtra UV. Folie antywłamaniowe możemy stosować nie tylko w domach, ale również z firmach, instytucjach bankowych, kantorach, stacjach kontroli pojazdów i wielu innych miejscach.

Montaż folii antywłamaniowych Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.