Złodzieje bardzo często do wtargnięcia do naszego domu, mieszkania, firmy czy magazynu wybierają okna. Wybicie szyby to dosłownie chwila. Zabezpieczenie okien kratami może i jest skuteczne, ale wygląda nieestetycznie. Z kolei rolety antywłamaniowe w sposób dobitny informują, że nie ma nikogo w środku, gdy te są opuszczone.

Folie na szyby

Rozwiązaniem są folie antywłamaniowe, które naklejamy bezpośrednio na szybę. Są one zbudowane z kilku warstw bardzo cienkiej folii połączonej mocnym klejem. Krawędzie folii dodatkowo schowane są pod uszczelką szyby, dzięki temu nie widać ich krawędzi i nie rzucają się w oczy.

Folie antywłamaniowe Warszawa

Folie zabezpieczające przed włamaniem

W przypadku próby wybicia szyby folia oraz mocny klej utrzymują szybę w jednym kawałku uniemożliwiając wybicie dziury. Nawet gdyby złodziej próbował wcześniej dostać się do krawędzi folii i próbował ją zerwać zajmie mu to bardzo dużo czasu i będzie kosztowało wiele wysiłku, co opóźni go dając czas policji lub firmie ochroniarskiej na interwencję.

Folia antywłamaniowa Warszawa

Naklejanie folii antywłamaniowych

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.