Folia bezpieczna HACCP na okna i szyby – Warszawa i okolice

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w pracach wykończeniowych z naciskiem na montaż oklein. Nasze doświadczenie w branży obejmuje 10 lat pracy oraz 50 000m2 wyklejonych folii. Wśród zadowolonych klientów znajdują się zarówno posiadacze domów prywatnych, jak i przedsiębiorcy o zróżnicowanych potrzebach. To właśnie z myślą o niestandardowych zleceniach na rzecz firm przygotowaliśmy specjalne folie bezpieczne, które sprawdzają się szczególnie w miejscach, gdzie produkowana i przechowywana jest żywność. Poznaj naszą ofertę i zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie przestrzeni roboczej.

HACCP folie – montaż Warszawa

Nasze folie bezpieczne przeznaczone są na potrzeby systemu HACCP. Skrót ten należy rozumieć jako Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontroli. Odnosi się to przede wszystkim do procedur związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa żywności. System HACCP wymaga więc zastosowania folii o specjalnych właściwościach. Nie da się uniknąć obecności elementów szklanych w obszarze prac produkcyjnych, jednak należy podjąć środki zapobiegawcze przeciwko rozpryskowi odłamków. Oklejenie drzwi, okien i innych przeszkleń folią bezpieczną sprawi, że uszkodzona szyba nie spowoduje zanieczyszczenia partii żywności ani nie porani osób pracujących w pobliżu. Okleina przytrzyma rozkruszone szkło w miejscu, dzięki czemu uda się uniknąć większych strat.

Folie bezpieczne na szyby mogą mieć różne grubości, chociaż w przeciwieństwie do antywłamaniowych oklein, mają tylko jedną warstwę. Nie zmienia to faktu, że w celu zapewnienia jak najlepszej ochrony, należy postawić na solidne materiały dobrej jakości. Producent, z którym współpracujemy w tym zakresie to 3M. To sprawdzona marka, której wyroby cieszą się zaufaniem klientów oraz specjalistów z branży wykończeniowej. Dodatkowo obejmuje je gwarancja na od 5 do 10 lat.

Wysoka jakość stosowanych przez nas oklein idzie również w parze ze standardem obsługi klienta. Kontaktując się z nami w sprawie systemów HACCP i folii bezpiecznej dostosowanej do specyficznych wymagań, możesz liczyć na kulturę osobistą oraz fachowe doradztwo konsultantów. Zapytaj nas też o folie anty UV i pozostałe produkty, a być może wybierzesz coś jeszcze z naszego asortymentu.

Dobra wiadomość dla tych, którzy szukają oszczędności: u nas wycena jest gratis! Płacisz tylko jeśli zaakceptujesz przygotowaną przez nas ofertę. Będziemy dążyć do tego, aby dostosować ją do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Wybierzemy też dogodny termin realizacji i oddelegujemy do Ciebie wykwalifikowanych instalatorów, którzy szybko i sprawnie zamontują folię bezpieczną.

Zadzwoń lub napisz do nas już dziś!

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, nasi menedżerowie są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić w sprawie projektów. Zdefiniujemy kwadraturę oszklenia, materiał, a w najkrótszym możliwym czasie złożymy ofertę handlową. Zwróć uwagę na nasz galerię wykonanych prac, być może popchną Cię do nowych pomysłów. Wszystkie folie posiadają niezbędne certyfikaty jakości z gwarancją producenta. . Nasi instalatorzy to specjaliści na najwyższym poziomie, którzy przeszli niezbędne szkolenie, zrealizują zamówienie we właściwym czasie i bez zbędnej zwłoki!

Zapraszamy do kontaktu


Tel.: +48 516 905 269

Email: info@oklejanieokien.pl

 

Usługi realizowane  są na terenie Warszawy oraz okolic.

Godziny otwarcia:

od Pn. do Pt. : 8.00 – 18.00
Soboty: 8.00 – 14.00