Folia na okna lustro weneckie – Warszawa i okolice

Ponad 10 lat na rynku to wystarczający czas, aby dowiedzieć się wszystkiego o różnego rodzaju foliach okiennych oraz ich montażu. Jednak o potrzebach naszych klientów wciąż się uczymy, bo rozumiemy, że bywają zróżnicowane. Niektórym zależy na przejrzystości szyb, zwłaszcza jeśli chodzi o witrynę sklepową, na której prezentuje się towar. Inni będą chcieli jak najlepiej chronić swoją prywatność. To właśnie dla tej drugiej grupy przygotowaliśmy folie lustrzane wysokiej jakości.

Folia lustrzana na okna i szyby – oklejanie okien i witryn Warszawa i okolice

Folia typu lustro weneckie to świetne rozwiązanie do domu, jeśli drażni Cię ciekawski wzrok sąsiadów. Sprawdzi się również w firmach, sklepach z wartościowym asortymentem, magazynach i wszędzie tam, gdzie wnętrze budynku powinno pozostać ukryte przed przypadkowymi przechodniami. Oklejanie witryn i okien folią lustrzaną spowoduje, że osoba patrząca z zewnątrz zobaczy własne odbicie, chociaż obserwator znajdujący się w środku wciąż będzie mógł cieszyć się pełnym widokiem.

Korzystamy z materiałów sprawdzonych marek, więc folia na okna lustro weneckie, którą montujemy u naszych klientów pochodzi od renomowanej firmy 3M. Gwarancja na nią obejmuje od 5 do 10 lat użytkowania. Jej zaletą jest nie tylko efekt lustrzany, ale także zdolność do obniżania temperatury we wnętrzu. Stanowi to duże udogodnienie w upalne letnie dni i pozwala ograniczyć wydatki związane z działaniem klimatyzacji.

Folie lustrzane, weneckie – montaż Warszawa

Montaż folii na szyby z efektem lustra weneckiego to zadanie, które najlepiej powierzyć specjalistom. Z pewnością nie chcesz uszkodzić materiału i zależy Ci na tym, aby praca została wykonana prawidłowo. W naszej firmie pracują profesjonaliści z doświadczeniem. 50 000m2 wyklejonej folii mówi samo za siebie. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, możesz liczyć na sprawną i szybką realizację. Co więcej, wycenę otrzymasz od nas za darmo! Do oklejania przystąpimy dopiero, kiedy zaakceptujesz wysłaną przez nas ofertę.

Oklejanie okien i witryn folią lustrzaną (wenecką) w Warszawie

Twoje potrzeby są naszym priorytetem, dlatego będziemy dążyć do zaproponowania usługi, z której będziesz zadowolony. W naszej firmie pracują doradcy klienta, których wyróżnia kultura osobista oraz zrozumienie dla różnych oczekiwań klientów. Jeśli się z nimi skontaktujesz i zapytasz o folię typu lustro weneckie, chętnie odpowiedzą i podsuną pomocne sugestie. Dowiedz się też więcej o foliach matowych i innych produktach z naszego asortymentu.

Zadzwoń lub napisz i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, nasi menedżerowie są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić w sprawie projektów. Zdefiniujemy kwadraturę oszklenia, materiał, a w najkrótszym możliwym czasie złożymy ofertę handlową. Zwróć uwagę na nasz galerię wykonanych prac, być może popchną Cię do nowych pomysłów. Wszystkie folie posiadają niezbędne certyfikaty jakości z gwarancją producenta. . Nasi instalatorzy to specjaliści na najwyższym poziomie, którzy przeszli niezbędne szkolenie, zrealizują zamówienie we właściwym czasie i bez zbędnej zwłoki!

Zapraszamy do kontaktu


Tel.: +48 516 905 269

Email: info@oklejanieokien.pl

 

Usługi realizowane  są na terenie Warszawy oraz okolic.

Godziny otwarcia:

od Pn. do Pt. : 8.00 – 18.00
Soboty: 8.00 – 14.00