Powoli zbliża się jesień dni stają się coraz krótsze. To sprawia, że wcześniej musimy włączać światło przez co wnętrza pomieszczeń są doskonale widoczne z zewnątrz. Nie zawsze jest możliwość stosowania zasłon, żaluzji czy rolet. Wtedy cała na biało pojawia się folia matowa.

Folie mleczne na szyby balkonowe

Folie matowe zwane również mlecznymi to doskonały sposób na odcięcie wnętrza przeszklonego pomieszczenia przed wścibskimi oczami. Folie tego typu sprawiają, że obraz za szybą jest niewyraźny i poza nieokreślonymi plamami nie ma możliwości rozpoznania tego co znajduje się wewnątrz.

Folie matowe Warszawa

Folie mleczne jako ozdoba

Folie tego typu sprawdzają się nie tylko na balkonach ale przede wszystkim w różnego rodzaju gabinetach stomatologicznych, kosmetycznych, lekarskich, biurach a nawet w przeszkleniach w szafach. Co więcej, folie tego typu doskonale sprawdzają się również jako dekoracja np. w postaci pasów na szybie.

Montaż folii matowych Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.