Powoli zbliża się lato i upały. Słońce wpadające na poddasze oraz pomieszczenia wyposażone w świetliki dachowe może ostro dać się we znaki. Jednak w tym roku się nie damy! Z pomocą przychodzi folia przeciwsłoneczna na poliwęglan Artika – X.

Folia przeciwsłoneczna na poliwęglan Warszawa

Możemy ją stosować na świetliki dachowe wykonane z poliwęglanu. Artika wykonana jest na bazie winylu dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu półokrągłych świetlików. Mleczna powłoka folii redukuje całkowicie rażenie słoneczne oraz oślepiający blask, jednocześnie nie powodując zaciemniania pomieszczenia. Co więcej, dzięki redukcji energii słonecznej pomieszczenie nie nagrzewa się, co zwiększa komfort oraz obniża ewentualne rachunki za działanie klimatyzacji.

Folie na poliwęglan nadają się do montażu zewnętrznego i wewnętrznego. Możemy jest stosować na świetliki, naświetla, włazy dachowe, pasma świetlne, w ogrodach zimowych, dachach z poliwęglanu oraz świetlikach kopułowych. Dodatkową zaletą foli na poliwęglan jest redukcja promieniowania UV nawet o 100%.

Montaż folii przeciwsłonecznej na świetlikach z poliwęglanu Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.