Folie na świetliki dachowe – Warszawa i okolice

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w oklejaniu powierzchni szklanych i nie tylko. Za nami 10 lat pracy w branży wykończeniowej oraz ponad 1000m2 wyklejonej folii. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na podejmowanie również niestandardowych zleceń oraz współpracę z przedsiębiorstwami o różnych potrzebach. Właśnie dlatego wychodzimy z ofertą folii na świetliki dachowe. Dowiedz się, dlaczego wybierają nas właściciele firm i zakładów produkcyjnych w Warszawie oraz okolicznych miastach.

Folie przeciwsłoneczne na świetliki dachowe

Okna lub witryny sklepowe nie stanowią dużego wyzwania, zwłaszcza dla firmy, która tak jak my, oklejaniem zajmuje się od ponad dekady. Dla wielu problem zaczyna się, kiedy trzeba zabezpieczyć świetliki dachowe, ulokowane często w trudno dostępnych miejscach. Ten specyficzny rodzaj przeszklenia wymaga szczególnej ochrony, gdyż jest mocno narażony na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Opracowaliśmy jednak skuteczne metody oklejania folią na świetliki dachowe, które pozwalają nam sprawnie przeprowadzać tego typu prace. Posiadamy także wysokiej jakości materiały, które świetnie sprawdzą się do tego celu.

W naszym asortymencie znajdziesz folie na świetliki dachowe od 3M, czyli marki, której produkty są jednymi z najlepszych na rynku. Klient może liczyć na 5, a nawet 10 lat gwarancji na ich skuteczność. Są one specjalnie przystosowane do tego, aby chronić również powierzchnie z poliwęglanu, czyli tworzywa, z którego często powstają świetliki. Ich właściwości pozwalają zredukować 85% energii słonecznej i zatrzymać 99% promieni UV. Dzięki foliom osoby przebywające poniżej mogą cieszyć się komfortem termicznym oraz brakiem oślepiających refleksów. Materiał równomiernie rozprowadza światło po pomieszczeniu i zapobiega blaknięciu sprzętów. Wszystkie te cechy sprawiają, że folie na świetliki dachowe stają się nieocenionym udogodnieniem w zakładach produkcyjnych czy budynkach firmowych, w których trwa wytężona praca, a temperatury bardzo szybko rosną.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi? Najlepiej jeśli skontaktujesz się z nami i sam się przekonasz. Nasi doradcy podpowiedzą Ci, jakimi rozwiązaniami powinieneś się zainteresować i przygotują darmową wycenę. Otrzymasz od nas ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb, a następnie wyznaczymy dogodny termin realizacji zlecenia. Cechuje nas nie tylko profesjonalizm, ale także kultura osobista i chęć sprostania oczekiwaniom klienta, dlatego współpraca z nami jest bezproblemowa.

Być może zainteresują Cię także folie termoizolacyjne. Zadzwoń lub napisz do nas i zapytaj o ofertę. Czekamy na kontakt!

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, nasi menedżerowie są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić w sprawie projektów. Zdefiniujemy kwadraturę oszklenia, materiał, a w najkrótszym możliwym czasie złożymy ofertę handlową. Zwróć uwagę na nasz galerię wykonanych prac, być może popchną Cię do nowych pomysłów. Wszystkie folie posiadają niezbędne certyfikaty jakości z gwarancją producenta. . Nasi instalatorzy to specjaliści na najwyższym poziomie, którzy przeszli niezbędne szkolenie, zrealizują zamówienie we właściwym czasie i bez zbędnej zwłoki!

Zapraszamy do kontaktu


Tel.: +48 516 905 269

Email: info@oklejanieokien.pl

 

Usługi realizowane  są na terenie Warszawy oraz okolic.

Godziny otwarcia:

od Pn. do Pt. : 8.00 – 18.00
Soboty: 8.00 – 14.00