Wiele sytuacji prywatnych i zawodowych wymaga od nas dyskrecji. I nie mówimy tu próbie prowadzania jakiejś nikczemnej działalności. Prawo polskie wymaga od nas ochrony danych osobowych klientów, co może być ciężkie w sytuacji gdy pracujemy w przeszklonym biurze. Dotyczy to też życia prywatnego gdy zwyczajnie chcielibyśmy odpocząć bez poczucia, że oczy wścibskich sąsiadów są na nas kierowane.

Oczywiście w obu przypadkach możemy stosować zasłony lub rolety, jednak blokujemy wtedy dostęp do naturalnego światła i musimy zużywać energię elektryczną. Doskonałą alternatywą są folie przeciwsłoneczne z efektem lustra. Szczególnie polecamy model Platinium 60 XC wyprodukowany przez Solar Screen, który objęty jest aż pięcioletnią gwarancją.

Folie przeciwsłoneczne z efektem lustra Warszawa

Silver 60 XC to wysoce wydajna folia przeciwsłoneczna, która dzięki efektowi lustra zapewnia dyskrecję przed oczami wścibskich. Co więcej, redukuje ona ciepło jednocześnie przepuszczając najbardziej naturalne światło do wewnątrz i redukuje efekt rażenia. Dzięki temu pomaga również obniżyć rachunki za korzystanie z klimatyzacji. Tak szerokie spektrum właściwości zostało uzyskane przez połączenie mocnym klejem kilku powłok o różnych właściwościach.

Folie z efektem lustra Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.