Jest gorąco, bardzo gorąco, a według zapowiedzi meteorologów ma być jeszcze cieplej. Siedzenie przed komputerem w nieklimatyzowanym biurze w takie dni to istna katorga. Otwieranie okien powoduje, że do pomieszczenia dostaje się jeszcze więcej ciepła. Dobrym rozwiązaniem jest pozasłanianie okien żaluzjami, roletami lub zasłonami. Niestety to z kolei prowadzi do zaciemnienia pomieszczenia, przez co siedzi się jak w przysłowiowej norze. Na szczęście można inaczej.

Pasywne chłodzenie Warszawa

Folie przeciwsłoneczne pozwalają na zredukowanie energii cieplnej ze światła słonecznego wpadającego do pomieszczenia bez jego zaciemniania. To idealne rozwiązanie w przypadku gdy nie mamy możliwości użycia klimatyzacji lub zwyczajnie nie chcemy wydawać worka pieniędzy na energię elektryczną.

Folie odbijające światło

W naszej ofercie znajdziecie folię Solar screen 80 XC, która pochłania 80% ciepła, dzięki czemu pomieszczenia nie nagrzewają się. Dodatkowo folia redukuje rażenie, a od zewnątrz nadaje szybom efektu lustra, co dodatkowo zapewnia dyskrecję przed wścibskimi oczami.

Montaż folii przeciwsłonecznych Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.