Światło słoneczne jest niezbędne do życia, niestety podobnie jak wszystko w nadmiarze może szkodzić. Promieniowa nie UV jest nie tylko niebezpieczne dla naszej skóry i wzorku, ale jest także przyczyną blaknięcia powłok malarskich i tkanin.

Duże przeszklenia to także oślepiające światło wewnątrz pomieszczenia, a także znaczne podniesienie temperatury w lecie. To z kolei przekłada się na wysokie rachunki za energię elektryczną oraz zwiększenie kosztów eksploatacji klimatyzacji.

Redukcja temperatury Warszawa

Okazuje się jednak, że jest prosta oraz skuteczna a przede wszystkim niezbyt kosztowna metoda na ograniczenie rachunków i zwiększenie komfortu wewnątrz biur, sklepów, domów, mieszkań wyposażonych w duże okna. Są to folie przeciwsłoneczne, które pozwalają na zatrzymanie 99% szkodliwego promieniowania UV oraz do 80% ciepła. To koniec oślepiającego światła, które przeszkadza w pracy z monitorami oraz gorąca, z którym nie może poradzić sobie klimatyzacja.

To oczywiście nie jedyne korzyści wynikające z montażu foli przeciwsłonecznej. Folie tego typu chronią również meble, farby i tkaniny przed blaknięciem oraz sprzęt elektroniczny przed żółknięciem. Docenią to zwłaszcza właściciele sklepów, którzy nie mogą sprzedać towaru z wystawy z powodu degradacji jego jakości wywołanej przez światło słoneczne.

Oklejanie okien i witryn Warszawa

Odblaskowe folie przeciwsłoneczne to także zapewnienie przestrzeni osobistej oraz skuteczne oddzielenie wnętrza pomieszczenia przed wzrokiem ciekawskich i niepowołanych osób. Aby folia tego typu była zamontowana w sposób prawidłowy oraz trwały najlepiej skorzystać z pomocy fachowców z oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.