Folia termoizolacyjna na okna i szyby – oklejanie okien i witryn Warszawa i okolice

Dla naszej firmy najważniejszy jest klient, jego komfort i potrzeby. Dlatego od ponad 10 lat oferujemy rozwiązania w zakresie oklejania okien i witryn folią termoizolacyjną. Dzięki pracy, którą wykonujemy, mieszkańcy Warszawy i nie tylko mogą cieszyć się oszczędnością pieniędzy oraz wygodą. Poznaj pełną ofertę i dołącz do osób, które są zadowolone z naszych realizacji.

Folia termoizolacyjna do okien – montaż Warszawa

Dobrze wiemy, że jakość zastosowanych materiałów ma bardzo duży wpływ na końcowy efekt oklejania, a także na wygodę korzystania z ocieplonego pomieszczenia. Folie termoizolacyjne, których używamy to wyselekcjonowane produkty z 10 letnią gwarancją od wytwórcy. Dysponujemy foliami marki 3M Di-NOC™, którą jako specjaliści z branży, jesteśmy w stanie z czystym sumieniem polecić ze względu na wysoki standard wykonania i funkcjonalność.

Czego można spodziewać się po naszych foliach termoizolacyjnych na okna? Przede wszystkim stanowią one świetny sposób na to, żeby dodatkowo ocieplić pomieszczenie. W najzimniejsze miesiące roku pozwolą one zatrzymać ciepło wewnątrz, a podczas letnich upałów nie wpuszczą do środka gorących promieni słonecznych. Dużą zaletą jest także oszczędność energii elektrycznej, gdyż obecność folii termoizolacyjnej pozwala zmniejszyć eksploatację urządzeń odpowiedzialnych za utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu. Sprawi to, że pieniądze zainwestowane oklejanie szybko się zwrócą. To właśnie te cechy sprawiają, że rozwiązanie jest tak popularne.

Oklejanie okien i witryn folią termoizolacyjną w Warszawie

Warto zaznaczyć, że kładziemy bardzo duży nacisk na obsługę klienta. Zgłaszając się do nas ze zleceniem lub zapytaniem, możesz liczyć na fachowe doradztwo oraz kulturę osobistą pracowników. Chcemy, żebyś miał pewność, że oddajesz się w dobre ręce więc wycenę prac otrzymasz od nas gratis. Po uwzględnieniu Twoich oczekiwań oraz możliwości prześlemy Ci ofertę, a następnie wyznaczymy najbliższy termin wykonania zlecenia.

Pracują dla nas wykwalifikowani instalatorzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykleili już ponad 1000m2 różnego rodzaju folii. Ich starania doceniają zarówno właściciele domów, jak i przedsiębiorcy z Warszawy, którzy zlecają nam oklejanie okien i witryn folią termoizolacyjną. Jeśli chcesz obejrzeć nasze realizacje, koniecznie rzuć okiem na galerię zdjęć.

Chcesz zapytać o nasze usługi? A może interesują Cię folie typu lustro weneckie lub inne rodzaje oklein? Wyślij nam wiadomość na maila albo wykręć nasz numer.

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, nasi menedżerowie są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić w sprawie projektów. Zdefiniujemy kwadraturę oszklenia, materiał, a w najkrótszym możliwym czasie złożymy ofertę handlową. Zwróć uwagę na nasz galerię wykonanych prac, być może popchną Cię do nowych pomysłów. Wszystkie folie posiadają niezbędne certyfikaty jakości z gwarancją producenta. . Nasi instalatorzy to specjaliści na najwyższym poziomie, którzy przeszli niezbędne szkolenie, zrealizują zamówienie we właściwym czasie i bez zbędnej zwłoki!

Zapraszamy do kontaktu


Tel.: +48 516 905 269

Email: info@oklejanieokien.pl

 

Usługi realizowane  są na terenie Warszawy oraz okolic.

Godziny otwarcia:

od Pn. do Pt. : 8.00 – 18.00
Soboty: 8.00 – 14.00