Montaż folii przeciwsłonecznej Warszawa

Mówi się, że nie zna życia ten kto nie pracował w przeszklonym biurze w słoneczne lato. Hasło to możemy dostosować także do innych miejsc takich jak fabryki, sklepy wielkopowierzchniowe, biblioteki, muzea, domy i wielu innych. Wszystkie te miejsca łączy jedno – duże okna, które sprzyjają dużemu nasłonecznieniu pomieszczenia, co sprzyja przegrzewaniu. Klimatyzowanie takich miejsc może okazać się kosztowne i często nie pozostaje obojętne dla zdrowia i komfortu pracowników.

Jak zatem zredukować temperaturę w pomieszczeniu? Idealnym rozwiązaniem jest folia przeciwsłoneczna, która pozwoli na zredukowanie ilości wpadającej do pomieszczenia energii słonecznej nawet o 91%. Dzięki temu, że działa ona w sposób pasywny, nie ponosimy dodatkowych kosztów energii elektrycznej jak w przypadku korzystania z klimatyzacji.

Redukcja temperatury Warszawa

Co więcej, folia przeciwsłoneczna to nie tylko redukcja temperatury, ale także dodatkowe korzyści. W naszej ofercie znajdą Państwo folie działające jak lustro weneckie, co zapewni pracownikom prywatność i zabezpieczy wnętrze budynku przed wzorkiem osób nieupoważnionych. Kolejne zalety to redukcja odblasków na monitorach oraz ograniczenie przenikania szkodliwych promieni UV nawet o 98%, co docenią zwłaszcza pracownicy biurowi.

Profesjonalne oklejanie okien Warszawa

oklejanieokien.pl świadczy usługi na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu omówienia szczegółów pod nr. 516 905 269.