Oklejanie folią drzwi, wind, ram okiennych  – Warszawa i okolice

Firma FOLMONT od ponad 10 lat zajmuje się oklejaniem folią drzwi, wind i ram okiennych. Wyróżnia nas nie tylko duże doświadczenie w montażu folii, ale także profesjonalizm i ponadprzeciętna kultura osobista. Pracujemy na najlepszych materiałach. Działamy na 100%, dlatego cieszymy się dobrą opinią klientów. Z naszych usług korzystają przedsiębiorcy, właściciele lokali użytkowych, jak i osoby prywatne. Ty także możesz dołączyć do tego grona!

Folia do renowacji drzwi

Już wiesz, dlaczego warto postawić na nasze usługi. Teraz czas, byś dowiedział się, na jakich materiałach pracujemy. Oklejanie drzwi folią wykonujemy z użyciem najwyższej jakości laminatów. Są to laminaty 3M DI-NOC™. Służą do wykańczania wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni architektonicznych. Błyskawicznie odświeżą design drzwi, ram okiennych oraz wind. Polecane są do zastosowania w obiektach biurowych, komercyjnych, hotelarskich, a także w domach i mieszkaniach. Każda folia do renowacji drzwi charakteryzuje się podwyższoną odpornością i posiada 10 lat gwarancji. Laminaty 3M DI-NOC™ są trwałe, dlatego sprawdzają się również na powierzchniach ulokowanych po zewnętrznej stronie budynku. Nie zagraża im deszcz, śnieg czy promieniowanie ultrafioletowe. Nie wymagają specjalnej pielęgnacji.

Oklejanie drzwi folią – dlaczego warto?

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zdecydować się na nasze usługi? Ponieważ oklejanie drzwi folią to dobra metoda na odświeżenie wnętrza bez ponoszenia większych wydatków. Folie odznaczają się bogactwem struktur i kolorów, dzięki czemu będą idealne zarówno do wnętrz w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Ponadto posiadamy aż 900 wzorów laminatów na drzwi. Do wyboru są między innymi laminaty imitujące naturalne materiały oraz nawiązujące do wykończenia typu hi-tech. Wszystkie folie posiadają niezbędne certyfikaty, są ognioodporne i nie generują konieczności przeprowadzania remontu. Nie musisz martwić się o montaż – tym zajmiemy się my. Nasi instalatorzy są po specjalnym szkoleniu i dokładają wszelkich starań, by realizacja przebiegła szybko i bez zbędnej zwłoki.

Oklejanie wind, ram okiennych, drzwi, ościeżnic, mebli i sufitów folią, jak również laminaty wewnętrzne i zewnętrzne, wykonujemy nie tylko na terenie Warszawy. Zapraszamy klientów z całej Polski. Podejmujemy się niestandardowych zleceń.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług, zapraszamy do kontaktu. Klienci najczęściej pytają o oklejanie okien w Warszawie. Oferujemy między innymi folie antywłamaniowe, przeciwsłoneczne, bezpieczne oraz termoizolacyjne.

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, nasi menedżerowie są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić w sprawie projektów. Zdefiniujemy kwadraturę oszklenia, materiał, a w najkrótszym możliwym czasie złożymy ofertę handlową. Zwróć uwagę na nasz galerię wykonanych prac, być może popchną Cię do nowych pomysłów. Wszystkie folie posiadają niezbędne certyfikaty jakości z gwarancją producenta. . Nasi instalatorzy to specjaliści na najwyższym poziomie, którzy przeszli niezbędne szkolenie, zrealizują zamówienie we właściwym czasie i bez zbędnej zwłoki!

Zapraszamy do kontaktu


Tel.: +48 516 905 269

Email: info@oklejanieokien.pl

 

Usługi realizowane  są na terenie Warszawy oraz okolic.

Godziny otwarcia:

od Pn. do Pt. : 8.00 – 18.00
Soboty: 8.00 – 14.00