Niezależnie od pory roku i temperatury na zewnątrz, wnętrze budynku może zostać mocno nagrzane w słoneczny, bezchmurny dzień. Stanowi to spory problem, zwłaszcza dla przedsiębiorstw, których produkty są wrażliwe na wahania temperatur lub nadmiar promieni słonecznych. Utrzymanie stałej temperatury pomieszczeń staje się przez to mocno utrudnione, a zarazem stanowi priorytet. Dlatego w jednej z naszych ostatnich realizacji wykorzystaliśmy folię Silver 15 EX firmy 3M.

Naklejanie folii przeciwsłonecznej

Model ten odbija ponad 80% energii cieplnej światła słonecznego, dzięki czemu utrzymanie stałej temperatury przeszklonych pomieszczeń jest o wiele łatwiejsze. Niezależnie od pory roku, folia ta blokuje nadmierną ilość ciepła jaka mogłaby przedostać się do wnętrza budynku. Dzięki temu, że folia przeciwsłoneczna Silver 15 EX montowana jest na zewnętrznej stornie szyby, działa znacznie lepiej niż rolety czy zasłony, które pozwalają na przedostanie się ciepła do środka. Wtedy pozostaje już tylko delikatna korekta temperatury za pomocą klimatyzacji i możemy być spokojni o nasze wrażliwe produkty lub urządzenia pomiarowe.

Folie na okna – sprzedaż i montaż

Jeżeli chcesz mieć pewność, że filia zostanie zainstalowana w sposób prawidłowy i z najwyższą starannością skorzystaj z pomocy Folmont. Zajmujemy się instalacja różnego rodzaju folii od przeciwsłonecznych, ozdobnych, mlecznych aż po przeciwwłamaniowe. Działamy na terenie Warszawy i okolic i oferujemy konkurencyjne stawki. Dysponujemy również rusztowaniami oraz koszami, co ułatwia instalację na trudno dostępnych oknach.