Chociaż są bardzo cienkie i niemal niewidoczne, to w sposób diametralny mogą odmienić funkcjonalność zwykłego okna. Mowa oczywiście o foliach okiennych. W ofercie Folmont znajdziecie wiele modeli folii o różnym zastosowaniu od przeciwsłonecznych, przez antywłamaniowe aż po folie reklamowe.

Oklejanie drzwi Warszawa

Folie można wykorzystać nie tylko na powierzchniach szklanych, ale również na meblach, drzwiach i ościeżnicach. Folie winylowe imitujące fornir, czyli drewno, pozwalają w szybki sposób odświeżyć wnętrze bez konieczności wydawania góry pieniędzy. Pośród setek wzorów dopasujemy te najbardziej idealne dla Państwa domu, mieszkania, biura lub innego pomieszczenia, które potrzebuje metamorfozy.

Oklejanie okien Warszawa

Od lat zajmujemy się montażem folii przeciwsłonecznych, redukujących promieniowanie UV, foli mlecznych, folii reklamowych, folii redukujących ciepło z efektem lustra, foli tablicowych, folii imitujących drewno, folii na poliwęglan, folii antywłamaniowych oraz innych. Świadczymy także usługi demontażu starych folii z okien, świetlików, drzwi i szyb balkonowych. Każda nasza realizacja to kolejny zadowolony Klient.

Folia na okna Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.