Folia antywłamaniowa na okna i szyby – oklejanie okien i witryn Warszawa i okolice

Już od ponad 10 lat pomagamy naszym klientom zyskać komfort i bezpieczeństwo, a przy tym chronić wnętrza przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. W naszym asortymencie znajdują się folie antywłamaniowe wysokiej jakości, dzięki którym będziesz mógł spać spokojniej. Dowiedz się, jak działa taka forma ochrony i dlaczego warto wybrać właśnie nas.

Folie antywłamaniowe – montaż Warszawa

Włamania i kradzieże to problem, z którym borykają się zarówno właściciele domów prywatnych, jak i sklepów czy magazynów. Niestety tego typu incydenty wiążą się nie tylko ze stratą, ale także ze zniszczeniem mienia. Chociaż dobre ubezpieczenie pokryje część kosztów to jednak o wiele lepiej będzie zawczasu zainwestować w zabezpieczenia. Folia antywłamaniowa na okna oraz witryny tworzą swoistą powłokę ochronną, utrudniając potencjalnym rabusiom przebicie się przez przeszkloną powierzchnię. Ponieważ okleina jest przezroczysta, powoduje efekt zaskoczenia i sprawia, że do przedostania się na drugą stronę wymagane jest użycie o wiele większej siły. Co więcej, nawet jeśli szybę uda się rozbić, folia zapobiegnie rozpryskowi odłamków i przez to zminimalizuje szkody. Dodatkową zaletą jest również spowolnienie blaknięcia przedmiotów ze względu na blokadę promieni UV.

Ze względu na pełnioną funkcję, folie antywłamaniowe powinny być wykonane z solidnych materiałów i odporne na zarysowania. Muszą także posiadać odpowiednie atesty oraz gwarancję od producenta. Dlatego właśnie my stawiamy na produkty firmy 3M, która znana jest z dbałości o jakość wyrobów oraz długoletniej gwarancji, sięgającej nawet do 10 lat.

Oklejanie okien i witryn folią antywłamaniową w Warszawie

Mamy bardzo duże doświadczenie w oklejaniu okien i witryn folią antywłamaniową. Możemy pochwalić się rzeszą zadowolonych klientów i ponad 50 000m2 wyklejonej folii, dlatego warto nam zaufać. Fachowców, których zatrudniamy cechuje profesjonalizm i wysoka kultura osobista, co sprawia, że współpraca przebiega płynnie i bezproblemowo.

Jak skorzystać z naszych usług? Zadzwoń lub napisz maila i zapytaj o folie antywłamaniowe. Możesz również zainteresować się innymi produktami takimi jak folie bezpieczne. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą i rozwieją wątpliwości. Następnym etapem będzie darmowa wycena. Dla nas ważne jest Twoje zadowolenie, więc za wysłanie oferty nic nie płacisz. Dostosujemy rodzaj folii antywłamaniowej do twoich potrzeb i zaplanujemy prace. Zlecenie wykonamy terminowo w dniu, który będzie Ci odpowiadał.

Odezwij się do nas i wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo Twojego domu lub firmy!

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, nasi menedżerowie są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić w sprawie projektów. Zdefiniujemy kwadraturę oszklenia, materiał, a w najkrótszym możliwym czasie złożymy ofertę handlową. Zwróć uwagę na nasz galerię wykonanych prac, być może popchną Cię do nowych pomysłów. Wszystkie folie posiadają niezbędne certyfikaty jakości z gwarancją producenta. . Nasi instalatorzy to specjaliści na najwyższym poziomie, którzy przeszli niezbędne szkolenie, zrealizują zamówienie we właściwym czasie i bez zbędnej zwłoki!

Zapraszamy do kontaktu


Tel.: +48 516 905 269

Email: info@oklejanieokien.pl

 

Usługi realizowane  są na terenie Warszawy oraz okolic.

Godziny otwarcia:

od Pn. do Pt. : 8.00 – 18.00
Soboty: 8.00 – 14.00