Folia matowa na okna i szyby – oklejanie okien i witryn Warszawa i okolice

Okna, witryny sklepowe oraz różnego rodzaju przeszklenia to elementy, które wymagają ochrony. Czasem należy zabezpieczyć je przed światłem słonecznym oraz promieniowaniem UV, ale niekiedy równie ważne jest, aby osłonić je przed wzrokiem ciekawskich. Taką funkcję spełnia folia matowa na szyby, ze względu na efekt wizualny zwana także mrożoną. Oferujemy usługę montażu tego rodzaju materiałów na terenie Warszawy i okolic. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać naszą firmę.

Folia mrożona na okna i szyby

Zadaniem folii matowych jest przede wszystkim zapewnienie dyskrecji osobom, które przebywają w przeszklonym pomieszczeniu. Stąd często widujemy ją na witrynach niektórych sklepów, prywatnych gabinetów lekarskich czy placówek zajmujących się obsługą klienta. Blokuje ona wgląd do wnętrza, jednak przepuszcza wystarczającą ilość naturalnego światła, aby możliwe było korzystanie z pomieszczenia. Stopień przepuszczalności może różnić się w zależności od rodzaju folii. Warto dobrać odpowiednią do swoich potrzeb.

Co więcej, nie tylko z zewnątrz można obserwować ciekawy efekt estetyczny jaki daje folia mrożona. Wewnątrz biurowców, budynków firmowych czy instytucji także jest wykorzystywana do ochrony prywatności pracujących po drugiej stronie ludzi. Pełni niekiedy również funkcję dekoracyjną.

Folie matowe – montaż Warszawa

Montaż folii mrożonej na szyby jest zadaniem, które warto powierzyć firmie takiej jak nasza. Doświadczenie zatrudnionych u nas fachowców to 10 lat na rynku i ponad 50 000m2 wyklejonej folii. Przekłada się to na jakość wykonanych prac oraz zadowolenie licznego grona klientów, którzy zdecydowali się nam zaufać.
Sukces naszych działań upatrujemy zarówno w umiejętnościach oraz wiedzy naszych specjalistów, jak i w wykorzystywanych przez nas materiałach. Folie marki 3M to produkty najwyższej jakości, które polecamy w oparciu o nasze doświadczenia w branży. Obejmuje je także kilkuletnia gwarancja, sięgająca nawet do 10 lat.

Oklejanie okien i witryn folią matową w Warszawie

Dlaczego warto zgłosić się do nas? Przede wszystkim ze względu na darmową wycenę. Ocenimy zakres prac, opracujemy plan działania i kosztorys, a następnie bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie ofertę. Jeśli warunki będą Ci odpowiadać, wyznaczymy dogodny termin wykonania zlecenia.
Współpraca z nami jest bezproblemowa i przebiega sprawnie. Cechuje nas wysoka kultura osobista, chęć sprostania oczekiwaniom klienta oraz dokładność w wykonywaniu zadań. Porozmawiaj z naszymi doradcami i przekonaj się sam. Zapytaj także o folię dekoracyjną i inne produkty. Czekamy na kontakt!

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, nasi menedżerowie są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić w sprawie projektów. Zdefiniujemy kwadraturę oszklenia, materiał, a w najkrótszym możliwym czasie złożymy ofertę handlową. Zwróć uwagę na nasz galerię wykonanych prac, być może popchną Cię do nowych pomysłów. Wszystkie folie posiadają niezbędne certyfikaty jakości z gwarancją producenta. . Nasi instalatorzy to specjaliści na najwyższym poziomie, którzy przeszli niezbędne szkolenie, zrealizują zamówienie we właściwym czasie i bez zbędnej zwłoki!

Zapraszamy do kontaktu


Tel.: +48 516 905 269

Email: info@oklejanieokien.pl

 

Usługi realizowane  są na terenie Warszawy oraz okolic.

Godziny otwarcia:

od Pn. do Pt. : 8.00 – 18.00
Soboty: 8.00 – 14.00