Oklejanie okien i witryn Warszawa Folie matowe

Zapoznaj się z naszą ofertą oklejania okien i witryn Warszawa

Oklejanie okien Warszawa

Folie matowe zapewniają wysoką przepuszczalność światła dziennego, jednocześnie skutecznie uniemożliwiając wgląd do wnętrza pomieszczenia znacznie podnoszą wartość estetyczną powierzchni szklanej skutecznie zastępują szyby piaskowe, znajdując szerokie zastosowanie w gabinetach lekarskich, przychodniach stomatologicznych, jak również w oknach łazienkowych oraz ściankach działowych.
Jak uchronisz się przed wzrokiem ciekawskich sąsiadów? ZA POMOCĄ FOLII MATOWEJ! Folie matowe, wraz z foliami lustrzanymi, to najpopularniejsza metoda pozwalająca skutecznie zablokować wgląd do wnętrza pomieszczenia. Folie matowe umożliwiają zasłonięcie wnętrza budynku w 100%, również gdy zostanie zapalone światło. Folie tego typu znajdują szerokie zastosowanie szczególnie w miejscach gdzie prywatność jest niezmiernie ważna, a więc w gabinetach lekarskich, oknach łazienkowych, WC, kabinach prysznicowych itp. Stosunkowo często spotkać można folie matowe w oknach wychodzących na ulicę. Na ogół folia naklejona jest w dolnej części okna, dzięki czemu osoba patrzącą z ulicy nie widzi co znajduje się w mieszkaniu Prosimy pamiętać, iż folie matowe blokują widoczność w dwie strony: zarówno do wnętrza pomieszczenia jak i na zewnątrz. Folie dostępne są w czterech kolorach: szarym, białym, srebrnym oraz brązowym. Wszędzie tam, gdzie istotną rolę ogrywa ilość przepuszczanego światła dziennego, zalecamy Państwu wybór folii matowej, białej (folia pozwala uzyskać efekt szkła mrożonego). Za pomocą folii matowych łatwo i ekonomicznie można zmienić wygląd dowolnego pomieszczenia

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, nasi menedżerowie są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić w sprawie projektów. Zdefiniujemy kwadraturę oszklenia, materiał, a w najkrótszym możliwym czasie złożymy ofertę handlową. Zwróć uwagę na nasz galerię wykonanych prac, być może popchną Cię do nowych pomysłów. Wszystkie folie posiadają niezbędne certyfikaty jakości z gwarancją producenta. . Nasi instalatorzy to specjaliści na najwyższym poziomie, którzy przeszli niezbędne szkolenie, zrealizują zamówienie we właściwym czasie i bez zbędnej zwłoki!