Folia przeciwsłoneczna na okna i szyby – oklejanie okien i witryn Warszawa i okolice

Oklejanie okien folią przeciwsłoneczną to popularne rozwiązanie, którego liczne zalety doceniają mieszkańcy Warszawy i okolic. Nasza firma stawia sobie za cel świadczenie wysokiej jakości usług w tym zakresie. Po 10 latach doświadczenia w branży możemy pochwalić się rzeszą zadowolonych klientów oraz ponad 1000m2 wyklejonej folii. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na zabezpieczenie swoich okien przed promieniami słonecznymi, sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, dlaczego warto.

Oklejanie okien i witryn folią przeciwsłoneczną w Warszawie

Prywatne domy i mieszkania, sklepy oraz biurowce to miejsca, w których często można spotkać się z naszą folią przeciwsłoneczną na okna. Korzystamy z produktów wysokiej jakości marki 3M, która szczyci się bardzo dobrą opinią na rynku materiałów wykończeniowych. Po zamontowaniu możesz liczyć na kompleksową ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, które obniżają komfort termiczny, powodują blaknięcie mebli i niekiedy także oślepiają. Nasze folie pozwolą zatrzymać aż 99% promieni UV!
Dzięki foliom przeciwsłonecznym o wiele łatwiej utrzymasz optymalną temperaturę w pomieszczeniu. Redukują one od 60 do 90% ciepła, co wiąże się też z obniżeniem kosztów klimatyzacji i wentylacji. Sprawią także, że światło będzie równomiernie rozchodzić się po pomieszczeniu. Pozwoli to oczom odpocząć od refleksów i oślepiających promieni. Tymi udogodnieniami możesz cieszyć się przez co najmniej 5 do 10 lat, bo właśnie tyle obejmuje gwarancja od producenta.

W naszym asortymencie znajdziesz:

  • folie bezbarwne
  • folie czarne
  • folie niebieskie
  • folie żółte
  • folie z efektem lustrzanym

Folie przeciwsłoneczne – montaż Warszawa

Jeśli poszukujesz firmy, która zajmuje się montażem folii przeciwsłonecznych na okna w Warszawie lub w okolicy, odezwij się do nas i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Dla nas liczy się przede wszystkim satysfakcja klienta i właśnie dlatego robimy co w naszej mocy, aby dostosować się do jego potrzeb. Wycena usługi jest darmowa, a zanim przystąpimy do pracy, otrzymasz od nas ofertę skrojoną na miarę. Dopiero po jej akceptacji, nasi profesjonalni instalatorzy zajmą się wykonaniem zlecenia. Wspólnie wybierzemy najbliższy dogodny termin, abyś nie musiał martwić się długim oczekiwaniem.

Podejmujemy się zarówno standardowego oklejania okien oraz witryn folią przeciwsłoneczną, jak i nietypowych zleceń. Duże przeszklenia nie są nam straszne, a wymagający klient to dla nas wyzwanie, a nie problem. Koniecznie zobacz galerię zdjęć i oceń efekt naszych prac.

Sprawdź też nasze folie na świetliki dachowe oraz pozostałe usługi. Jeśli napiszesz lub zadzwonisz, chętnie doradzimy najlepszą opcję i odpowiemy na Twoje pytania.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, nasi menedżerowie są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić w sprawie projektów. Zdefiniujemy kwadraturę oszklenia, materiał, a w najkrótszym możliwym czasie złożymy ofertę handlową. Zwróć uwagę na nasz galerię wykonanych prac, być może popchną Cię do nowych pomysłów. Wszystkie folie posiadają niezbędne certyfikaty jakości z gwarancją producenta. . Nasi instalatorzy to specjaliści na najwyższym poziomie, którzy przeszli niezbędne szkolenie, zrealizują zamówienie we właściwym czasie i bez zbędnej zwłoki!

Zapraszamy do kontaktu


Tel.: +48 516 905 269

Email: info@oklejanieokien.pl

 

Usługi realizowane  są na terenie Warszawy oraz okolic.

Godziny otwarcia:

od Pn. do Pt. : 8.00 – 18.00
Soboty: 8.00 – 14.00