Folia anty UV na okna i szyby – oklejanie okien i witryn Warszawa i okolice

Promienie UV mogą wyrządzić wiele szkód, zarówno człowiekowi, jak i przedmiotom narażonym na ich działanie. Niestety okna i witryny nie są często wystarczającą izolacją od światła słonecznego, więc nawet wewnątrz budynku trudno jest się przed nim schronić. Nasza firma powstała po to, by rozwiązywać takie problemy. Działamy od 10 lat i profesjonalnie zajmujemy się montażem folii anty UV na okna i szyby. Przeczytaj więcej, o tym co robimy i sprawdź dlaczego nasi klienci są zadowoleni z efektów.

Folie na poliwęglan na okna i szyby

Folia na poliwęglan, mylnie czasem zwana folią poliwęglanową, to funkcjonalny i w wielu wypadkach niezbędny produkt, który należy zastosować, aby chronić się przed działaniem słońca. Montujemy folie między innymi w galeriach handlowych, biurach, na halach sportowych i produkcyjnych, w ogrodach zimowych oraz na świetlikach dachowych. Dzięki takiemu zabiegowi możliwe jest ograniczenie działania promieni UV nawet do 99% i redukcja energii słonecznej o 85%. Sprawi to, że przedmioty znajdujące się za szybą, nie będą narażone na utratę koloru i na dłużej pozostaną w dobrym stanie. Jednocześnie osoba stojąca po drugiej stronie witryny, będzie mogła bez problemu zajrzeć do środka i obejrzeć asortyment. Nie przeszkodzą w tym żadne zniekształcenia. Dlatego właśnie folia aty UV świetnie się sprawdza na wystawach sklepowych.

Folia na poliwęglan – montaż Warszawa

Oklejanie okien i witryn folią na poliwęglan ma sens jedynie jeśli używa się materiałów wysokiej jakości. My korzystamy z produktów firmy 3M, z których nasi klienci są bardzo zadowoleni. To jedna z najlepszych marek na rynku, która dodatkowo oferuje od 5 do 10 lat gwarancji na swoje wyroby. Do wyboru folie przeciwsłoneczne na poliwęglan z efektem lustrzanym lub białe.

Starannie wyselekcjonowany asortyment produktowy uzupełniamy wysokim standardem świadczonych usług montażowych. Współpracę z klientem zaczynamy od wyceny. Warto zaznaczyć, że nic za nią nie płacisz. Następnie wysyłamy ofertę, a kiedy już ją zaakceptujesz, wybieramy datę rozpoczęcia prac. Montażem zajmą się przeszkoleni fachowcy. Przez ich ręce przeszło już około 50 000m2 folii na poliwęglan i nie tylko, więc dopilnują, aby wszystko zostało wykonane jak należy.

Oklejanie okien i witryn folią na poliwęglan w Warszawie

Interesuje Cię folia anty UV na okna? A może chcesz zapytać o oklejanie drzwi folią? W takim razie odezwij się do nas. Odpowiemy na maila lub porozmawiamy z Tobą przez telefon. Naszych doradców cechuje kultura osobista oraz życzliwość, więc z pewnością Ci pomogą. Oklejaniem okien i witryn folią na poliwęglan zajmujemy się w głównie obrębie Warszawy, ale nie wahaj się skontaktować jeśli pochodzisz z innego miasta. Czekamy!

Nasze realizacje

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, nasi menedżerowie są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić w sprawie projektów. Zdefiniujemy kwadraturę oszklenia, materiał, a w najkrótszym możliwym czasie złożymy ofertę handlową. Zwróć uwagę na nasz galerię wykonanych prac, być może popchną Cię do nowych pomysłów. Wszystkie folie posiadają niezbędne certyfikaty jakości z gwarancją producenta. . Nasi instalatorzy to specjaliści na najwyższym poziomie, którzy przeszli niezbędne szkolenie, zrealizują zamówienie we właściwym czasie i bez zbędnej zwłoki!

Zapraszamy do kontaktu


Tel.: +48 516 905 269

Email: info@oklejanieokien.pl

 

Usługi realizowane  są na terenie Warszawy oraz okolic.

Godziny otwarcia:

od Pn. do Pt. : 8.00 – 18.00
Soboty: 8.00 – 14.00