Wyklejanie okien i witryn Warszawa

Dzisiaj wykonaliśmy Montaż folii antywłamaniowej w Warszawie w jednym z banków. Montaż folii antywłamaniowych wykonujemy na powierzchniach szklanych.

Oklejanie szyb Warszawa

Głównym celem montażu folii antywłamaniowej jest zabezpieczenie mienia przed złodziejami i próbą wandalizmu. Po zamontowaniu folii antywłamaniowej na szybę, osoby niepowołane nie dostaną się do środka pomieszczenia. Folie antywłamaniowe są całkowicie niewidoczne, ponieważ są bezbarwne. Stosowane są: w sklepach, bankach, muzeach, biurach, magazynach, domach mieszkalnych. Folia jest popularna w miejscach ze zwiększonym ryzykiem włamań, a zatem bezpieczeństwo odgrywa tu bardzo ważną rolę.
Oferujemy nasze usługi w zakresie montażu folii ochronnych na dowolnym szkle i oknach. Wszystkie klasy ochrony szkła – takie jak klasa A1, A2, A3. Folia antywłamaniowa jest odporna na całkowite zniszczenie szkła, przy czym folia instalowana jest zgodnie z klasą ochrony A3. Oznacza to, że niemożliwe jest przebicie otworu w szklanej przegrodzie lub drzwiach. Możliwe zniszczenie tego rodzaju folii wymaga ogromnej siły, długiego czasu oraz ciężkiego metalowego sprzętu, co nie daje gwarancji jej uszkodzenia.

Nasze zespoły montażystów  używają specjalistycznych narzędzi i certyfikowanych folii podczas pracy ze szkłem. Dlatego, jeśli istnieje potrzeba wzmocnienia szkła w domu, mieszkaniu lub biurze, należy kontaktować się wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami w zakresie montażu folii ochronnej.

Folie okienne Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, montaż folii okiennych Warszawa i okolice.

 

#oklejanieokieniwitrynWarszawa #montażfoliiokiennychWarszawa #wyklejanieokieniwitrynWarszawa #oklejaniefoliąokieniwitrynWarszawa#