Jednym z najważniejszych elementów sklepu jest witryna. Stanowi ona wizytówkę firmy, a jej zadaniem jest nie tylko przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów, prezentacja towaru, ale także doświetlenie wnętrza sklepu. Dobra witryna w jakiś sposób musi się wyróżniać pośród innych. Pomogą w tym różnego rodzaju folie naklejane na szkło. W ofercie oklejanieokien.pl znajdą Państwo zarówno folie matowe z drukowaną grafiką, folie anty UV, folie przeciwsłoneczne a także folie antywłamaniowe. Każdy typ folii spełnia określone zadania a ich dobór zależny jest od tego na czym Państwu najbardziej zależy.

Folie na witryny sklepowe Warszawa

Folie anty UV blokują nawet 99% szkodliwego promieniowania UV, które nie tylko szkodzi pracownikom i klientom wewnątrz sklepu, ale także powoduje płowienie materiałów, obić i powłok malarskich. Tego typu folia jest niemal przeźroczysta dzięki czemu towar na wystawie jest doskonale widoczny, a jednocześnie jest chroniony przed szkodliwym UV. Folia blokująca UV sprawdzi się zarówno w sklepach spożywczych, ale przede wszystkim w sklepach z tekstyliami, ubraniami, meblami i działami sztuki. Niemal całkowita blokada UV sprawi, że towar nie będzie narażony na płowienie czy żółknięcie.

Montaż folii na witryny wystawowe Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.