Renowacja drzwi, ościeżnic oraz mebli

Renowacja drzwi

Folia do renowacji drzwi i ościeżnic

W dobie rosnących, w zastraszającym tempie, cen materiałów budowalnych oraz ze względów ekologicznych coraz większą popularnością cieszą się folie do renowacji drzwi i ościeżnic. Dzięki temu drzwi i ościeżnice niewielkim kosztem ponownie wyglądają jak fabrycznie nowe.

Jednak renowacja to nie tylko oklejenie drzwi folią. Proces renowacji to także odpowiednie dobranie materiałów, zdarcie starych powłok, uzupełnienie ubytków i przygotowanie podłoża. Dopiero wtedy można przystępować do naklejania folii.

Folie do zmiany koloru drzwi i ościeżnic Warszawa

Renowacja drzwi i ościeznic oraz mebli

Od wielu lat zajmujemy się kompleksową renowacją drzwi, ościeżnic oraz mebli. Do realizacji wykorzystujemy folie Cover Styl firmy Solar Screen, które sprawdzają się w tym idealnie. Bogaty wybór kolorów oraz struktury, pozwala na dopasowanie drzwi i mebli do charakteru i przeznaczenia wnętrza zgodnie z Państwa życzeniem.

Staranność wykonania oraz wieloletnie doświadczenie sprawiły, że grono naszych zadowolonych klientów stale rośnie. W celu dokładnej wyceny oraz dobrania koloru zapraszamy do kontaktu z nami zarówno poprzez formularz jak i telefonicznie.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, nasi menedżerowie są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i doradzić w sprawie projektów. Zdefiniujemy kwadraturę oszklenia, materiał, a w najkrótszym możliwym czasie złożymy ofertę handlową. Zwróć uwagę na nasz galerię wykonanych prac, być może popchną Cię do nowych pomysłów. Wszystkie folie posiadają niezbędne certyfikaty jakości z gwarancją producenta. . Nasi instalatorzy to specjaliści na najwyższym poziomie, którzy przeszli niezbędne szkolenie, zrealizują zamówienie we właściwym czasie i bez zbędnej zwłoki!