W programach wnętrzarskich z pewnością wielokrotnie widzieliście różne wariacje zastosowań farby tablicowej, po której można pisać kredą. Ale czy wiecie, że zamiast malowania ściany lub innej powierzchni z powodzeniem można zastosować folie tablicowe? Imitują one powierzchnię standardowych tablic kredowych lub suchościeralnych, co jest ich dodatkową przewagą wobec farby.

Folie tablicowe Warszawa

Folie tablicowe nakleja się bezpośrednio na gładkie podłoża, którymi mogą być zarówno ściany, okna, szafki. Dzięki temu zyskujemy przestrzeń do pisania markerami suchościeralnymi lub kredą. Folie tego typu znajdują zastosowanie jako tablice informacyjne w lokalach, barach, jako szyldy, w biurach, szkołach. Jest to także idealne rozwiązanie do przedszkoli i placówek oświatowych a także pokoi dziecięcych oraz domowych biur pracowników wolnych zawodów, którzy potrzebują przestrzeni na swoje pomysły.

Montaż folii tablicowych

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.