Świetliki dachowe jakie często można spotkać na halach produkcyjnych lub magazynach najczęściej wykonane są z poliwęglanu. Poza dobrodziejstwem w postaci doświetlania pomieszczenia powodują są one główną przyczyną jego nagrzewania. Na szczęście jest sposób żeby temu zaradzić.

Folie na szyby z poliwęglanu

Montaż folii na poliwęglan Warszawa

Na szyby z poliwęglanu również możemy stosować folie przeciwsłoneczne, jednak nie ś to te same folie jakie naklejamy na szyby szklane. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest folie ARTIKA – X, która obecnie jest numerem jeden na świecie w kategorii folii stosowanych na świetliki. ARTIKA wykonana jest na bazie winylu dzięki temu z łatwością można dopasować ją do kształtów świetlików dachowych. Co więcej, folia pokryta jest specjalnym klejem, który nie niszczy poliwęglanu, a dzięki zbliżonym parametrom rozszerzalności cieplnej, folia dopasowuje się do zmian wielkości okna w przypadku wahań temperatury.

Folie na okna dachowe

Mleczna powłoka folii całkowicie redukuje rażenie słoneczne oraz oślepiający blask. Dodatkową zaletą jest redukcja energii słonecznej o 88%, dzięki czemu pomieszczenie nie nagrzewa się a jednocześnie nadal będzie dobrze doświetlone.

Montaż folii na poliwęglan

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.