Wynajmując powierzchnie pod biuro czy sklep, właściciel nieruchomości może nie wydawać zgody na ingerencję w elewację budynku. W tej sytuacji nie mamy możliwości założenia szyldu z nazwą firmy czy sklepu. Na szczęście jest rozwiązaniem, które nie ingeruje w sposób trwały w elementy stałe budynku.

Reklamy na oknach

Folie reklamowe naklejane bezpośrednio na drzwi szklane oraz szyby to łatwy i skuteczny sposób na zaznaczenie swojej obecności w przestrzeni. Dzięki temu nasze przedsiębiorstwo w oryginalny sposób wyróżnia się i daje jasny sygnał o lokalizacji naszej firmy. Co więcej, folie reklamowe mogą zostać wykonane na różnych typach folii np. foli matowej co dodatkowo zapewni dyskrecję tego co jest wewnątrz lub zabezpieczy pracowników przed efektami rażenia.

Szyldy na szybach

Folie reklamowe Warszawa 5

W przypadku przeniesienia adresu firmy lub konieczności naniesienia lub odświeżenia reklamy, folia może zostać usunięta bez szkody dla szyb i okien. Świadczymy usługi zarówno wykonywania, naklejania jak i usuwania folii. Każde zamówienie wykonywane jest indywidualnie i dostosowane do potrzeb klienta.

Reklamy na szybach Warszawa

Folia przeciwsłoneczna Warszawa

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.