Folie tablicowe imitują powierzchnię standardowych tablic kredowych lub suchościerlanych. Możemy je wykorzystać zarówno do renowacji starych zniszczonych tablic jak i innych powierzchni. Samoprzylepna folia tablicowa może zostać naklejona bezpośrednio na ściany, szafki, szyby, oraz inne płaskie powierzchnie.

Folia tablicowa do kredy

Po naklejeniu folia tworzy miejsce do pisania markerami suchościeralnymi lub kredą. Jest to idealne rozwiązanie do tworzenia tablic informacyjnych, w szkołach, restauracjach i innych punktach usługowych, gdzie zakres usług lub cennik mogą ulegać zmianom i wymagać częstej i bezproblemowej korekty.

Folia tablicowa suchościeralna

Folie tablicowe sprawdzają się idealnie również w miejscach przeznaczonych dla dzieci, takich jak place zabaw, pokoje zabaw, pokoje dziecięce, poczekalnie i inne miejsca z atrakcjami dla dzieci. Okleina tablicowa jest często używana do renowacji starych i zniszczonych tablic szkolnych. Jedynym ograniczeniem jej wykorzystania jest wyobraźnia.

Montaż folii tablicowych

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.