Większość z nas planując remont musi działać w określonym i ograniczonym budżecie, starając się minimalizować niepotrzebne wydatki. Jednym z takich kosztów może być wymiana drzwi na takie w kolorze pasującym do obecnego wystroju wnętrza. Pod względem ekonomicznym wymiana drzwi wejściowych tylko z tego powodu byłaby zwyczajnym przepalaniem budżetu remontowego. Mamy na to zdecydowanie lepszy sposób, kolorowe okleiny renowacyjne.

Okleiny do zmiany koloru drzwi

W naszych zleceniach stawiamy przede wszystkim na materiały wysokiej jakości, które zapewnią efekt WOW i będą służyły na kolejne lata. Dlatego w tej realizacji wykorzystaliśmy folię renowacyjną DI-NOC PS 949 firmy 3M. Jest ona wytrzymała i łatwa w utrzymaniu w czystości. Jak widać na poniższych zdjęciach, ciemny szary kolor idealnie współgra z odnowionym wnętrzem.

Usługi renowacji i oklejania drzwi, mebli i okien

Chcąc mieć pewność, że okleina zostanie zainstalowana prawidłowo, skorzystaj z pomocy ekipy Folmont. Działamy w branży od wielu lat i mamy na swoim koncie wiele realizacji, najlepszym dowodem naszej świetnej pracy są zdjęcia oraz opinie zadowolonych Klientów. Pomożemy w renowacji drzwi, okien, ościeżnic, mebli i ścian. Zajmujemy się także oklejaniem okien folią przeciwwłamaniową, przeciwsłoneczną, matową, antyrefleksyjną. W naszej ofercie mamy setki wzorów i kolorów folii różnego rodzaju. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem naszej strony na Facebooku.