Jednym z moich wspomnień z czasów szkolnych jest niesamowity upał w klasach oraz promienie słoneczne, które oślepiały i nie było na nie sposobu. Na szczęście technika idzie do przodu i szkoły również korzystają z jej dobrodziejstw. W jednej z naszych ostatnich realizacji wykorzystaliśmy folię przeciwsłoneczną 3M Silver 15 EX, dzięki czemu uczniowie nie będą musieli siedzieć w przegrzanych salach. Co więcej, nie będą już też oślepiani przez wpadające do sali promienie słoneczne. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że do sprawnego działania folia, w przeciwieństwie do klimatyzacji nie potrzebuje prądu.

Folia przeciwsłoneczna 3M Silver 15 EX

Dlaczego właśnie ten model folii? Jest to jedna z najczęściej stosowanych folii w budynkach, w których nagrzewanie i wysoka temperatura stanowią poważny problem. Dzięki swojej budowie folia Silver 15 EX redukuje temperaturę wewnątrz pomieszczenia do 82%. Naklejona po zewnętrznej stronie szyby odbija promienie słoneczne, blokując ciepło oraz blokuje szkodliwe promieniowanie UV. Co więcej, redukuje efekt oślepienia zapewniając komfort dla oczu. Folia ta w ciągu dnia daje również efekt lustra weneckiego, dzięki czemu nauczyciele i uczniowie nie są widziani z zewnątrz i mogą czuć się komfortowo.

Pasywne chłodzenie budynków

Aby mieć pewność, że folia została zainstalowana prawidłowo i będzie służyła przez długie lata skorzystaj z naszych usług montażu. Jesteśmy specjalistami w branży, a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.