Może się wydawać, że Polska to kraj o zimnym klimacie i stosowanie folii redukujących ciepło może sprawdzić się tylko w lecie. Nic bardziej mylnego. Dzisiaj na dworze jest około 13 stopni Celsjusza, a w nasłonecznionym pokoju mamy 27 stopni. Mówiąc krótko jest bardzo ciepło.

Pasywne chłodzenie mieszkań

Jeżeli zależy Wam na utrzymaniu w pomieszczeniach stałej temperatury, a jednocześnie nie chcecie wydawać majątku na klimatyzację, to idealnym rozwiązaniem będą folie redukujące ciepło. W naszej ofercie znajdziecie m.in. Folie Platine 60 XC firmy Solar Screen, które pozwalają na redukcję 60% ciepła pochodzącego ze światła słonecznego. Dostępne są również folie o znacznie większym współczynniku redukcji energii słonecznej. Sprawdzą się one idealnie w pomieszczeniach, w których temperatura powinna być stała, nie tylko ze względu na komfort pracowników, ale np. proces technologiczny czy ze względu na znajdujące się tam wyposażenie lub dzieła sztuki.

Folia Platine 60 XC 2

Regulacja temperatury nasłonecznionych pomieszczeń

Folie najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.