Folia mroźna, nazywana także mleczną, idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie zależy nam na dyskrecji i eleganckim wyglądzie okna. W jednej z naszych ostatnich realizacji użyliśmy właśnie folii mroźnej w szybach dookoła drzwi wejściowych. Warto zwrócić uwagę, że folia nie pokrywa całej powierzchni szyb, co wprowadza ciekawy efekt dekoracyjny, a jednocześnie blokuje możliwość bezproblemowego zajrzenia z zewnątrz.

Folia moroźna

Folia mleczna

Folie tego typu możemy stosować również na przeszklonych balkonach, drzwiach szklanych, szybkach w drzwiczkach meblowych, drzwiach wewnętrznych oraz wielu innych miejscach. Folie mleczne idealnie sprawdzają się w witrynach gabinetów kosmetycznych, lekarskich, stomatologicznych, bankach oraz wszędzie tam gdzie zależy nam na dyskrecji a jednocześnie ciekawym wyglądzie witryny. Efekt zamrożonej szyby zapewnia dyskrecję i anonimowość osób znajdujących się w pomieszczeniu, nawet w przypadku gdy wewnątrz zapalone jest światło. Z zewnątrz widoczne mogą być wyłącznie sylwetki osób i rzeczy znajdujących się w środku pomieszczenia.

Montaż folii mroźnej

Folie i laminaty najwyższej jakości oraz profesjonalny montaż zapewni oklejanieokien.pl. Jesteśmy specjalistami w branży a nasze realizacje cieszą się uznaniem klientów. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic. Zapraszamy do kontaktu pod nr. 516 905 269.